Вибираємо ідеальні шпалери для оформлення квартири.

шпалери(обои)

Вибираючи шпалери в квартиру, ми любимо представляти вже готовий майбутній ремонт. І якщо з точністю ми не можемо описати деталі, то відчуття передається легко — затишок, комфорт, розкіш, краса. Голландський виробник шпалер bn international з точністю визначив бажання і настрій покупців, внаслідок чого і народилися його розкішні і ні з чим незрівнянні колекції. Вибирайте шпалери для квартири з каталогу компанії і приїжджайте за покупками в наш магазин.

Вибрати ідеальний варіант вам допоможе:

  • Більше 500 колекцій розкішних шпалер від відомих виробників;
  • Доступні на шпалери для квартири ціни;
  • Допомога наших адміністраторів.

Шукайте оздоблювальні матеріал для оформлення квартири? Зупиніть свій вибір на шпалерах

Сучасний дизайн шпалер відрізняється настільки великою різноманітністю, що для будь-якого інтер’єру ви зможете знайти цікавий варіант, який підкреслить індивідуальність вашого будинку і смак господарів. Щоб велика різноманітність не зіграло з вами злий жарт, при виборі шпалер враховуйте такі показники:

Стан стін. Якщо стіни не дуже рівні, то не варіант покупка шпалер з правильним малюнком, глянцевих або дуже тонких. Інакше ви зробите дефекти ще більш виразними. У цьому випадку дизайнери рекомендують звернути увагу на рельєфні шпалери. Якщо ви плануєте грандіозний ремонт з великим бюджетом, краще буде добре вирівняти стіни, щоб не позбавляти себе можливості вибрати більш підходящі по дизайну шпалери.
Якої форми кімната, яку ви будете оформляти шпалерами. Якщо форма неправильна, а також є ніші, поглиблення, то уникайте занадто строкатих візерунків. Ваш вибір — більш дрібний малюнок.
Експлуатація. Якщо в кімнаті висока прохідність, маленькі дітки або домашні тварини, купуйте шпалери, які можна мити і чистити, наприклад, вінілові. Якщо кімната постійно і добре освітлюється сонцем, беріть шпалери з високою цветоустойчивостью.

Колір — важливий критерій вибору. Філософія кольору допоможе підібрати оптимальні відтінків шпалер для оформлення приміщення. Тут немає нічого складного: яскраві кольори дарують енергію, а завдання пастельних — розслабляти і заспокоювати. Бордового і зеленого кольору шпалери ідеально впишуться в кімнату, вікна якої виходять на південь, а якщо на північ — беріть персикові, помаранчеві, абрикосові та інші.

One thought on “Вибираємо ідеальні шпалери для оформлення квартири.

  1. Дуже дякую, Ви мені дуже допомогли. Далі буду слідкувати за всіма новинами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *